Pod pewnymi względami skup samochodów jest rozwiązaniem najkorzystniejszym, jeśli chcemy szybko sprzedać nasz pojazd. Większość skupów odkupuje nawet starsze pojazdy, starając się je nabyć za możliwie korzystną cenę.

Nasz skup oferuje najlepsze warunki współpracy z Klientami. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Oto kilka powodów.

  1. Realizujemy usługi sprzedaży pojazdu w sposób kompleksowy. Podpisujesz z nami umowę, oddajesz nam auto i otrzymujesz za to pieniądze. Całością formalności zajmujemy się my. Ty otrzymujesz od nas stosowne poświadczenie.
  2. Ceny skupowanych aut ustalamy na podstawie działań naszej konkurencji. Dlatego staramy się podwyższyć je jak najbardziej. Jest to najlepsza metoda na zachęcenie Klientów do sprzedaży aut właśnie nam.
  3. Skupujemy wszystko! Nie działamy tak, jak inne firmy. Jeśli mówimy, że jesteśmy w stanie skupić każde auto, to tak robimy. Nie wybieramy swoich ulubionych marek ani modeli. Oczywiście jeśli samochód będzie w bardzo złym stanie, zapłacimy za niego adekwatną kwotę.
  4. Działamy w okolicach Płocka. Jeśli więc mieszkasz w pobliżu tego miasta i masz problem ze sprzedaniem swojego pojazdu, koniecznie zgłoś się do nas.
  5. Dojeżdżamy do Klienta i wyceniamy samochód na miejscu. Zwróć uwagę, że nie kierujemy się tu cenami katalogowymi, czy dostępnymi w internecie. Wyceniamy samochód taki, jaki on jest a nie taki, jaki powinien być.

Masz samochód? Chcesz go sprzedać? Zgłoś się do nas a z pewnością zyskasz.