Mechanika samochodowa

Szukasz mechanika? Zajrzyj do nas!

Jesteśmy przedsiębiorstwem realizującym szereg usług, również w zakresie naprawy samochodów. Oferujemy kompleksowy serwis aut wszystkich marek. Nasi mechanicy zrealizują dla Państwa usługi związane zarówno z diagnostyką, jak również z naprawami bieżącymi.mechanik płock, mechanika samochodowa płock, dobry mechanik płock

W ramach realizowanych przez nas usług wykonujemy następujące prace:

  1. Dokonujemy zaawansowanej diagnostyki samochodowej w oparciu o najnowszy sprzęt pomiarowy. Dzięki nam masz pewność, że jakakolwiek usterka nie zaskoczy Cię w trasie.
  2. Dokonujemy wymiany oleju w silniku, a także w skrzyniach biegów, dyferencjałach, układach wspomagania i tym podobnych układach mechanicznych.
  3. Realizujemy usługi z zakresu podstawowej obsługi technicznej pojazdu. Specjalnie dla Państwa wymienimy wszystkie układy filtrów (włącznie z przeciwpyłkowym), uzupełnimy braki płynów eksploatacyjnych a także – na specjalne zamówienie Klienta – umyjemy silnik.
  4. Nie zajmujemy się wyłącznie silnikami benzynowymi. Nasza mechanika samochodowa obejmuje również silniki Diesla i to nawet te najbardziej zaawansowane. Twój mechanik boi się silników dieslowskich? Zgłoś się do nas!
  5. Wymieniamy wszystkie elementy podstawowych układów pojazdu, w tym układu chłodzenia, hamowania, zapłonu itd. Wykonywane przez nas prace obejmują również kompleksową elektrykę, w tym światła i systemy car-audio.

Oczywiście to nie jest pełnia naszych możliwości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zakresu realizowanych przez nas usług, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że naprawimy każdą usterkę. Nawet tę najbardziej złożoną.